אימון למנהלים.  שיפור וחיזוק ארגז הכלים הניהולי

"אף אחד לא נולד מנהל.  אבל יש מי שגדל ולומד להיות מנהל מוצלח. "

- מעולה בתחום המקצועי , אבל ניהול אנשים וממשקים בארגון לא קל לך?
- יודע בדיוק מה אתה רוצה , אבל לא תמיד איך להגיע לשם?
- הצד המקצועי מאתגר , אבל את היחסים עם הקולגות, הכפיפים והמנהלים שלך לא קל לנהל? 
- מחפש את הדחיפה המקצועית שתשיג לך את הקידום הנכסף? שתאפשר אותו? 
- ארגונים מורכבים. מבנים ארגוניים מטריציוניים וקבלת החלטות לא פשוטה?

חולם על קידום? עומד להתחיל תפקיד חדש? מצוי בתחרות יומיומית? הסמכות שלך נשחקת? איריס שטרסמן מ -M-POWER, שברזומה שלה למעלה מ-20 שנות ניהול בכיר בחברות המובילות בישראל, ביניהן עלית, ברק, מי עדן ואגיס, תעניק לך את "המילה האחרונה" במתודולוגיות הניהול העכשווי ואת ה"בוסט" המקצועי הנחוץ לך במדויק  ובהתאמה אישית.  

גיבוש המודל הניהולי שלך, זיהוי התנהלויות המעכבות אותך, רכישת מיומנויות ניהול מקדמות, ניהול צוות וממונים, ניהול זמן אפקטיבי, קריאת המפה ה"פוליטית" בארגון, לווי בכניסה לתפקיד חדש ובניית אוטוריטה כלפי כפיפים ועמיתים, הנם רק חלק מארגז הכלים המגוון שתרכוש בעזרת M-POWER.

בעולם המצוי בתנועה מתמדת, "לשקוט על השמרים" זה ללכת אחורה. דורות חדשים של מנהלים מאתגרים את תחומי הניהול ומביאים אותם לרמות חדשות של מקצוענות. על מנת לשמור על אטרקטיביות ולהשיג קידום משמעותי, עליך למנף את מיומנויות הניהול והתקשורת הבינאישית שלך. כדאי שתלמד זאת מהטובים ביותר.

 לקוח מרוצה מעיד על האימון:  "הגעתי לאיריס לאחר 15 שנות ניהול, בתחושת שחיקה וחשש לבאות. איריס ניתחה ופרשה אתי את מפת החוזקות שלי ובעדינות רבה נתנה לי דחיפה מקצועית בחוליות החלשות. אין ספק שהיא פשוט "אקדמיה לניהול מהלכת על שתיים". הניסיון שלה וההבנה הדקה בתרבות הארגונית ובאנשים, פשוט נדירה, מה גם שהגישה שלה כל כך מכבדת ובגובה העיניים, שאי אפשר שלא להתחבר אליה מיידית. לאחר שתי פגישות בלבד, הרגשתי שהאמון שלי בעצמי חוזר ותוך שלוש פגישות נוספות, כבר מצאתי את עצמי מגיש מועמדות למשרה שחלמתי אודותיה משך שנים. איריס היא אחד הניסים שהתרחשו בחיי ועל כך אני אסיר תודה!"

 בין אם אתה שוקל לעזוב משרה בכירה למען תפקיד שתמיד רצית, בין אם אתה זקוק לפרספקטיבה נוספת וכלים לקבלת החלטה, ובין אם חווית פיטורין שנכפו עליך וכעת אתה על פרשת דרכים, איריס שטרסמן מ-M-Power מאפשרת לך ליהנות מסל שירותים מקצועי, יעיל ואטרקטיבי, במינון המועדף עליך: תהליך אימון וליווי קצר של 10 מפגשים או מפגש "לייזר" ממוקד וחד פעמי.

M-power בהובלת איריס שטרסמן, מתמחה באימון מנהלים בבניית תהליכי ניהול המותאמים למטרה,לחוזקות שלך ול-DNA הניהולי והאישי שלך.

האימון יכול להתבצע בעבודה אישית עם המנהל או כחלק מתהליך אימון בארגונים, הכולל סדנאות אימון לצוות או לדרג מובילי החלטות בחברה ותהליך אימון פרטני אישי.

 

צור קשר עוד היום 

במייל: iris@m-power.co.il

או בנייד: 054-5422900

איריס שטרסמן מאמנת בכירה ומדריכה מטעם לשכת המאמנים

iris@m-power.co.il Skype: iris.strassman Cell: +972-54-5422900
© כל הזכויות שמורות - אין לעשות שימוש בתוכן במלואו או בחלקו ללא קבלת אישור מראש ובמפורש מאיריס שטרסמן, m-power
Product A