ליווי תהליכים ניהוליים

מרעיון - לפתרון  וביצוע - איפה טמון הכשל?

מי מאיתנו לא חווה ישיבות אסטרטגיות . ישיבות ארוכות לתוך הלילה. בייגלעך עבשים על השולחן מעוטרים בעוגיות יבשות. הקפה נשפך כיין. והרעיונות שנזרקים לחלל האויר מתגבשים לאחר שעות של ויכוחים סוערים ודילמות לא קלות לכדי מסקנות מרגשות:
כיוונים אסטרטגיים מותווים.
מותגים מוגדרים- אישיות מותג, ערכי מותג, ESP.USP והגדרות מהו המותג- ומה אינו.

ועכשיו, מה?  - יוצאים לדרך ליישום.

לכאורה, השלב ה"קשה" מאחורינו. יש כיוון. יש דרך. תהליך קילוף הבצל הסתיים ולאחר דם יזע ודמעות אמור להיות ברור לכולם כיצד מתקדמים בהפנה ובהטמעה.

האמנם?!

בדיוק במקום הזה, שבין ההחלטה - לישומה ולביצועה- טמונה המלכודת הבעייתית.

לא תמיד הדרג המבצע היה שותף לגיבוש ההחלטה. למסקנות שהתקבלו. ולא תמיד נהיר לו איך להוציא את ההחלטות לפועל באופן שישקף לא את סיכום הדיון- אלא את הרעין שבבסיס ההחלטה.
לא תמיד מסונכרנת המערכת כולה באשר לביצוע. על כל מחלקות הארגון וזרועותיו.
הידע לא תמיד זמין, והמציאות מכתיבה לא פעם ביצועים שבינם לבין המציאות הקשר רחוק כמעט כמו הקשר בין מועד קבלת ההחלטה- למועד הוצאתה לפועל.

כך קורה, שחברה שערך הטבעיות חרוט על דגלה יוצא במוצרים באריזות זרחניות היטקיות ומתפלאה שהצרכנים מצביעים ברגליים , כפי שמלמדים מחקרי תפיסת המותג ונתוני המכר בהתאמה.
כך קורה שחברה שרואה את שוק התחרות שלה במותגים בינ"ל סלקטיביים, מוצאת שהמוצר הנמכר ביותר שלה הוא שמפו ב 8 ש"ח. ולא מצליחה לגבות הצרכנים שלה מחירים כראוי לשוק התחרות שהוגדר. גם אם האיכות עולה על מתחרותיה בכל סקר עיוור.

הסקרים אולי עיוורים (קרי: באריזות לא ממותגות) - אך הצרכן- לא!

M-POWER  מציעה ליווי רב נסיון לתהליכים ניהוליים, על מנת להבטיח כי גם בשוק משתנה ודינמיות המאפיינת את חיינו ככלל, ואת שוק התחרות בפרט- יישמרו רוח ההחלטות וההתוויה השיווקית-ניהולית שהוגדרה.

מותגים וחברות לא בונים ביום. ומשמרים בעזרת תהליכים עקביים וארוכי טווח. ליווי נכון של תהליכים, ממקום של שותפות דרך אכפתית, מנוסה ומחוייבת, יאפשר לחברה להגיע ליעדים ולמקומות שהגדירה לעצמה!

תהליך הליווי מוגדר בזמן ובאופיו, ונועד להקנות לחברה ולעוסקים בה כלים ומתודות  לשם הטמעת ההחלטות בצורה המתאימה והנכונה ביותר לחברה ולמנהליה ועובדיה!

 

למידע נוסף ראה גם אימון עסקי

iris@m-power.co.il Skype: iris.strassman Cell: +972-54-5422900
© כל הזכויות שמורות - אין לעשות שימוש בתוכן במלואו או בחלקו ללא קבלת אישור מראש ובמפורש מאיריס שטרסמן, m-power
Product A