אימון עסקי

 

אימון עסקי, בדומה לתחומי אימון אחרים, המוכרים לך מתחום הספורט או מיומנויות אחרות להם נחשפת, הוא כלי העומד לרשותך, המנהל, על מנת לאפשר לך להביא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר את יכולותיך, כישוריך והמיומנויות שבשמן הגעת לתפקידך.

שלא כיעוץ, הבא למפות את המצב ולהציע מודל פעילות ופתרון בעיות, גישת האימון יוצאת מנקודת ההנחה שאתה המומחה בתחומך.

 

 

האימון, ככלי הממפה את הפער בין המצב הנוכחי למצב הרצוי, מתווה את הדרך ומאפשר בניית כלים לסגירת הפער, באופן שמאפשר להגיע לפתרונות שאינם צפויים ולתוצאות יוצאות דופן.

האימון העסקי ניזון מסביבת העבודה שלך, כלקוח, פועל בהלימה עם המטרות העסקיות של החברה ומאפשר לך למקסם את הפוטנציאל שלך במסגרת החברה ותפקידך במארג הארגוני.
 
 
תהליך אימון עסקי הוא תהליך מובנה, ברור, בו מוגדרים יעדים מדידים בזמן ובתוצאה.
התהליך מתבצע בדרך של פגישות אישיות בנות שעה, ומתחשב באופן גמיש בעשייה הארגונית, במציאות המשתנה ובצרכי המתאמן.
 
אימון עסקי מתרכז בגורמים שיקדמו אותך בתפקידך בארגון, ובכך יאפשרו את צמיחת הארגון והיחידה שאתה מוביל או מהווה חלק ממנה, תוך התיחסות אליך באופן אישי כמנהל, ואליך בקונטקסט הארגוני.
אימון עסקי אינו נכנס לניתוחים פסיכולוגיים או לניתוחי אישיות, אך רואה עם המתאמן כיצד תבניות התנהגות, דרכי התמודדות ואופני פתרון בעיות  יכולים לשרת את העשייה האישית והארגונית בדרך שתביא לפריצה אישית ועסקית ולצמיחה.
 
 
הנסיון העיסקי של M-POWER  הנשען על שנים של עשייה בפועל והתמודדות במצבים דומים לאלו עימם אתה מתמודד, עומד לרשותך על מנת לסייע לך ללמוד מהתמודדויות והתנסיות מוצלחות של ממלאי תפקיד דומים בארגונים שונים ומגוונים , ובכך למצוא את הדרך הטובה והמתאימה ביותר לך בכל מצב נתון.
 
 
למידע נוסף על אימון עסקי צור קשר
 
 המלצה פייסבוק
 
 
איריס שטרסמן מאמנת בכירה ומדריכה מטעם לשכת המאמנים
 
 
אימון לעסקים | קורס אימון עסקי | מאמנת עסקית | אימון אישי עסקי
 
 
 

 

iris@m-power.co.il Skype: iris.strassman Cell: +972-54-5422900
© כל הזכויות שמורות - אין לעשות שימוש בתוכן במלואו או בחלקו ללא קבלת אישור מראש ובמפורש מאיריס שטרסמן, m-power
Product A