הכנה לראיונות עבודה ועריכת קורות חיים

 

לבלוט בין מאות קורות חיים, להרשים בשיחת טלפון ולכבוש את המראיינים...

בעולם בו עשרות מתחרים על כל מישרה נחשקת, עומד לרשותך חלון הזדמנויות קצר, אכזרי ותכליתי. אלפיות שנייה עד דקות ספורות יקבעו באמצעות מסמך קורות החיים שלך וראיון העבודה, האם תשאיר רושם ראשוני מנצח. אתה לא יכול להרשות לעצמך להיות פחות טוב מהכי טוב!

 אם אתה מוצא את עצמך שולח קו"ח אחר קו"ח ונתקל בהתעלמות או בסירוב, לא מצליח לעבור את שלב הטלפונים והראיונות האישיים, מתוסכל ומתחיל לחוות ירידה בביטחון העצמי, זה הזמן לתת למקצוענים של M-POWER לעשות את העבודה ולאפשר לניסיון המקצועי ולמומחיות שלך, לבוא לידי ביטוי מקסימאלי, ולך – לקבל את המשרה הראויה לך באמת.

 הבשורה הטובה היא, שבתהליך קצר, ממוקד ופשוט, תוכל גם אתה לעבור את מחסום הרושם הראשוני, ובהדרכתה הצמודה של איריס שטרסמן, מאסטר באימון קריירה למנהלים מ- M-POWER, תחולל את השינוי ותזכה במשרה הנכספת.

 כמי שמיינה אלפי מסמכי קורות חיים וניהלה עשרות ראיונות קבלה מטעם החברות המובילות במשק, ביניהן אגיס, פריגו ומי עדן, למדה איריס שטרסמן, בוגרת החוג לכלכלה וניהול באוניברסיטת תל אביב ובעלת MBA במנהל עסקים, מהן נקודות הכוח האסטרטגיות, בגינן ראיונות נכשלים או מצליחים, ופיתחה את "אפקט ההצלחה" – שיטה להצגה עצמית כובשת ומדויקת, כמו גם מיומנות בטיוב ושדרוג מסמכי קו"ח, אותם היא מיישמת בהצלחה עם  הלקוחות שלה.

הכנה לראיונות עבודה

הגיע הרגע המכריע. על הקו קול ידידותי המזמין אותך לראיון עבודה לתפקיד החלומות שלך.

"אין הזדמנות שניה לרושם ראשון" - איזה רושם תרצה אתה להשאיר על המנהל העתידי שלך? על הצוות במקום בו תרצה לעבוד?

נכון שאתה אמור להיות מומחה בתחומך ולא ביחסי ציבור. אבל, כשעל כל משרה מתחרים עשרות, אין לך ברירה אלא להיות מושך, כריזמטי ובעל יכולת הצגה עצמית כובשת ומנצחת, לא פחות מהמומחיות המקצועית שלך. במילים אחרות, עליך להפוך לסוג של "מותג", שההצלחה היא חלק אינטגראלי מההופעה שלו, המסוגל להציג את עצמו ואת המיומנות המקצועית שלו, בקלות, במהירות ובעוצמה.

ראיון הוא הזדמנות להעביר מי אתה.  למה לבחור דווקא בך. 
 אבל גם לבחון בעצמך אם זהו המקום בשבילך.  והרי לא תרצה למצוא עצמך בסטטוס מחפש עבודה בזמן הקרוב פעם נוספת...

אם התפקיד חשוב לך.  אם את/ה נוהג/ת להגיע מוכן לדברים ולארועים החשובים לך - בוא/י לפגישת הכנה לראיון עבודה שתכין אותך לראיון שיקבע במידה רבה את התפקיד שיהיה חלק חשוב מחייך בשנים הקרובות.

 

עריכת קורות חיים

תן לקורות החיים שלך לדבר אותך ברור ונכון - בוא לפגישה ממוקדת לעריכת קורות החיים כך שידברו אותך ואת התפקיד הבא שלך!

ש. פ. מעיד על ההצלחה בעבודה המשותפת:

 "בחרתי בתהליך עם איריס, מתוך כוונה מוצהרת להשיג קידום מקצועי משמעותי. היות וחונכתי ש"אסור להשוויץ", יכולת ההצגה העצמית הייתה אצלי מאז ומתמיד חוליה חלשה. בעבודה עם איריס מצאתי הזדמנות אדירה לפיתוח המיומנות שלי ותוך מספר סימולציות הפכתי לא רק לרהוט ומלוטש, אלא לבעל יכולת העברת מסרים מול קהל הרבה מעבר לצפיותיי! כיום, ההרצאות הפכו לחלק אינטגראלי מארגז הכלים שלי, מה שהפך אותי למועמד אטרקטיבי בהרבה בתחום שלי. איריס, את אלופה!"

הידעת? אחוזי ההצלחה באימון קריירה למנהלים של M-Power הנם מהגבוהים בתחומה ולא במקרה. הכלים המעולים, היחס האישי, התהליך המדויק והחתירה המתמדת למצוינות, מוכיחים את עצמם שוב ושוב, ומביאים את המתאמנים לתוצאות מרשימות.

 

אם אתה שאפתן, אם בוער לך בעצמות לצאת מהתקיעות ולפרוץ דרך, אם אתה מוכן להיפתח ולהכיר את עצמך מחדש, כמו גם להיזכר ולהוקיר את הטוב והיפה שבך, אם אתה מוכן להתייצב באומץ מול המציאות ולומר: "יש לי בעיה לעבור את מחסום קורות החיים והראיונות האישיים", או: "ישנן מיומנויות ניהול שחשוב לי לעבוד עליהן ולשפר אותן, אשמח לקבל עזרה!", הרי שאתה האיש שלנו. נשמח לאפשר גם לך ליהנות ממה שיש ל-M-POWER להציע וללוות גם אותך בדרך שלך להצלחה. 

צור קשר כבר היום - ונשמח לסייע גם לך להתקבל למקום העבודה הרצוי לך!

iris@m-power.co.il

054-5422900  :cell 

 הכנה לראיונות עבודה

ראה גם פיתוח מנהלים

iris@m-power.co.il Skype: iris.strassman Cell: +972-54-5422900
© כל הזכויות שמורות - אין לעשות שימוש בתוכן במלואו או בחלקו ללא קבלת אישור מראש ובמפורש מאיריס שטרסמן, m-power
Product A